ضمن خدمت

بعد از این همه سر و صدا برای ضمن خدمت های پولی + +، با تغییر نام این ضمن خدمت ها مسئولین محترم مشکلات را حل کرده و بر سر ما منت بزرگی نهادن و ما را مدیون این نوع مدیریت اکتسابی خوب کردند. و ما هم متشکریم.

کلاس های ضمن خدمت پولی تبدیل به کلاس های ضمن خدمت مدرسه محور شدند، به ما گفتند 40 ساعت، 5 تومان. ولی امروز فهمیدیم این کلاس ها 32 ساعت بوده و به قیمت 10 تومان. مسئله فقط پول و ساعت نیست مسئله چیز دیگری است که مجبورم خود سانسوری شدیدی بکنم.

راستش، می توانم بگویم 32 ساعت کلاس اصلا به درد من نخورد و صرفا کاری که در کلاس انجام دادم خندیدن بود.[سعی می کنم فقط در مدرسه قانون مند و جدی باشم، البته در کلاس درس کمی متفاوت عمل می کنم و سعی می کنم انعطاف پذیری کامل داشته باشم]. البته امروز اخرین کلاس بود. حدود یک ماهی وقفه بخاطر  شرایط آب و هوایی و یخ بندان اخرین کلاس برگزار نشد و امروز خدا را شکر تمام شد. البته از همکاران عزیز مطالب زیادی یاد گرفتم و خیلی خوشحالم که با انسان های بزرگی آشنا شدم و از نظرات و علمشان استفاده کردم ولی متاسفانه همانطور که گفتم مطالب ارائه شده توسط مدرسان گرامی تکراری و کلی بودن و اصلا فکر نکنم مفید واقع شده باشند.

اگر کسی در یک سخنرانی تنها طرح سؤال کند به 6 ماه تا یک سال زندان محکوم می‌شود و نیروی انتظامی باید او را دستگیر کند و تحویل مقامات قضایی دهد که چه شده؛ که فقط طرح سؤال کرده است. + +

این طرح دو فوریتی فراکسیون امید را شنیدید؟ دیدید؟ خواندید؟ با احتساب این طرح، اگر این طرح بر فرض 6 ماه پیش اجرا می شد من برای 200 سال بایدپشت میله های زندان قرار می گرفتم، فقط تو همین ضمن خدمت 65 تا سوال پرسیدم. دکتر سلام یک جمله عالی نوشت، سوال پرسیدن عیب نیست، جرم است.

ارسال یک پاسخ
برای نوشتن دیدگاه، وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید.
2 نظرات
  1. دریا- گاه نوشته های من می گوید

    از ما پانزدهم گرفتند صرفا ارزشش برای همون فرم ارزشیابی هست

    1. مهدی می گوید

      اره امروز دیدم حداقل ساعات ضمن خدمت سالانه برای ارزشیابی رو 40 ساعت زدن.