بسته آموزشی نشانه حـ ح

در این بسته، قصد داریم محتوای آموزشی لازم برای نشانه حـ ح برای شما گردآوری کنیم تا شما همکار گرامی و عزیز به راحتی و بدون دغدغه به امر تدریس بپردازید.

در شهرک الفبا دختر خاله‌ها از هر خانواده‌ای جمع شده بودند. (جـ ج ) و (چـ چ) و (خـ خ)

آخه قرار بود، دختر خاله‌های چهارمشون یعنی حـ غیر آخر ح آخر رو ببینند که تازه به دنیای الفبا اومده بود، این دختر خاله‌ها شکل ظاهری‌شون تقریبا شبیه هم بود. حالا یکی‌شون بالای ابرو خال داشت و یکی پایین و یکی هم روی صورت.

صداهاشون هیچ شباهتی باهم نداشت، خونه‌های همه‌شون هم تو شهرک الفبا کنار هم و در یک ردیف بود حـ غیر آخر ح آخر شبیه دختر خاله‌هاشون بودند اما هیچ خال یا نقطه‌ای روی سر و ابروشون نداشتند وصداشون هم شبیه دختر خاله‌هاشون نبود. صدای این دو خواهر قبلا تو شهرک البفا اومده بود، صداشون مثل چهار برادر (هـ ـهـ ـه ه ) بود اما جدای از این چهار نشانه بودند کلمات این چهار نشانه برای همه افراد شهرک الفبا مشخص شده بود. خانه‌ی (حـ ح ) بین خانه‌ی (جـ ج) و (خـ خ) بود و کلماتی که این دو نشانه می‌ساختند مثل: حلزون، حوله، حلوا، احساس، صبح، ناراحت، استراحت، حالا و…..بود اسم خاصی هم ندارند فقط با همون صدای ح شناخته میشن وشما بچه‌های عزیز باید دقت نظر داشته باشید که کلماتی که با حـ غیر آخر ح آخر نوشته میشن رو با نشانه‌ی ه اشتباه نگیرین.

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ
برای نوشتن دیدگاه، وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید.