بسته آموزشی نشانه او

در این بسته، قصد داریم محتوای آموزشی لازم برای نشانه او و برای شما گردآوری کنیم تا شما همکار گرامی و عزیز به راحتی و بدون دغدغه به امر تدریس بپردازید.

سلام سلام بچه ها
چطوره حال شما؟
ما هر دو تا او هستیم
تو جدول الفبا
کنار هم نشستیم
چون که میام من اول
به من می گن او اول
یه عصای زیبا دارم
کنار دستم می ذارم
دستم رو خط دراز نیست
حوصله ام زیاد نیست
نگام کنید تو جدول
هستم با وغیر اول
اون که عصا نداره
فکر نکنی بی کاره
وسط و آخر میاد
یک کمی با قر میاد
حالا من و شناختی؟
کدوم نشونه هستم؟
او هستم و او هستم
او هستم و او هستم

یک مادری دو بچه به اسم او اول و او غیر اول داشت. یک روز مادر داشت تو بازار خرید می‌کرد که یکدفعه خشکش زد و تعجب کرد چون پسرشو و و غیر اول دید با یک لباس ورزشی شیک کنارش ایستاده بود و داشت میوه میخرید. مادرش گفت:” ای وای مادر آخه منم دارم میوه می‌گیرم، تو کی اومدی؟ شما که خوابیده بودی! این لباسهای ورزشی رو از کجا اوردی”؟

اما و بهش گفت: ” مادر اشتباه گرفتی من پسر شما نیستم، خیلی‌ها بهم گفتن که شما شبیه و غیر اول هستین اما من صدام با صدای پسر شما فرق میکنه شغلم داور و معلم ورزش هم هستم”.

مادر و غیر اول از آقای و خواهش کرد که به خانه‌ی آنها برود تا با پسراش آشنا بشه، وقتی رسیدن خونه دو برادر که قبلا آوازه‌ی آقای و رو شنیده بودن از دیدنش خوشحال شدن و ازش خواستن که علاوه براینکه به شغلش میرسه تو شهرک الفبا بیاد بهشون کمک کنه و بعضی از کلمات که با صدای آقای و قشنگتره، تلفظ شونو بعهده بگیره. اینطور شد که بعضی ازکلمات مثل ورزش، داور، گاو، سماور، میوه….که تلفظش برای او اول وغیر اول سخت بود رو به عهده‌ی آقای و قرار دادن و اینجوری شد که پای آقای و به شهرک الفبا باز شد.

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ
برای نوشتن دیدگاه، وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید.